Co je Olaplex?

OLAPLEX je vlasový produkt poslední léta skloňovaný na všechny způsoby. Čím je ale tak unikátní a jiný než ostatní vlasové kúry a masky? Nejedná se o klasickou výživu vlasu. Olaplex je unikátní produkt obsahující látky, které vyvolají uvnitř vlasu reakci a obnoví tzv. disulfidová vlákna – ty jsou zodpovědná za pevnost a zdraví vlasu. Disulfidová vlákna ale, ať už působením tepla, mechanickým nebo chemickým působením, praskají. Vlákna obnovená Olaplexem se nevymývají, zůstanou nepoškozená do té doby, než se postupem času opět namáháním poškodí.

Olaplex se skládá ze 7 produktů a to 1. a 2. fáze – tu používáme my na salonu a 3-7. fáze, která je určená pro Vás, naše klientky na péči na doma. Olaplex se dá aplikovat samostatně jako kúra, bez nutnosti barvit nebo se přidává do barvy – regenerace anebo do odbarvovače/melíru, aby zamezil výraznému poškození vlasu.

Často kladené otázky

Jak dlouho Olaplex ve vlasech vydrží?

Olaplex jako produkt jako takový ve vlase po aplikaci nezůstane, jen za sebou zanechá obnovenou strukturu vlasu, proto se nemůže z vlasů jakkoliv vymýt. Efekt zdravějších vlasů pocítíte do té doby, než vlasy zase postupem času žehlením, česáním, barvením atd. nepoškodíte.

Na jaké vlasy je Olaplex vhodný?

Olaplex je možné používat na všechny typy vlasů.

Musím po aplikaci v salonu používat i Olaplex produkty na domácí použití?

Domácí péči od Olaplexu není nutné používat po aplikaci v salonu. Je určena pro klientky, které chtějí svým vlasům dopřát extra péči a chtějí, aby jejich vlasy vydržely zdravé co nejdéle.

Více o Olaplexu můžete zhlédnout v následujícím videu: